Kullanım Şartlarının Kabulü

ZTE İstanbul Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. (ZTE İstanbul) ve bağlı şirketlerin (ZTE) web sitelerine erişim aşağıdaki kullanım şartlarına tabi olup; eğer aşağıdaki şartlar tarafınızca kabul edilmemekte ise siteyi ziyaret etmeyiniz.

Bu web sitesine ya da web sayfalarının herhangi birine erişim sağlayarak, bu aşağıdaki Kullanım Şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş bulunuyorsunuz. Aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, siteyi ziyaret etmeye devam etmeyiniz, site içeriğini hiçbir koşul ve durumda kullanmayınız. ZTE İstanbul dilediği zaman bildirim yapmaksızın Kullanım Şartlarını güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanım Şartları hükümlerine karşı ihlal davranışı ile ilgili olarak, ZTE İstanbul ve bağlı şirketler gerek yerel gerekse de uluslarası mevzuat gereği hukuki yollara başvurma,adil çareler bulma hakkına sahip olacaktır.

Telif Hakkı

Bu web sitesi içeriği ve web sayfaları ZTE İstanbul Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd.Şti.’ne aittir ve telif hakkı ve Türkiye Cumhuriyeti kanunları, antlaşma ülkeleri ve bu ülkelerin yargıları ile korunmaktadır. Ticari kullanım ve kişisel kullanım için olmaması ve ZTE’ye gönderme yapılması ve telif hakkı ve diğer özel bildirimlere zarar gelmemesi halinde dahi , web sayfasının içeriğini görüntüleme, kopyalama, yazdırma ve dağıtma için ZTE İstanbul’un yazılı izninin alınması zorunludur. ZTE İstanbul tarafından onay verilmesi halinde dahi İçeriğin kopyaları, ZTE İstanbul  telif hakkı iznini içermek zorundadır.

Üçüncü Kişi Sayfaları/Web siteleri/ Linkleri

ZTE web sayfalarındaki bireysel ya da üçüncü kişi sayfası ya da belgeleri, de ek şartlara tabi olabilir. Ek olarak, bu site başka yazılım ve/veya internet sitelerine bağlantı sağlar ise lisans anlaşmasına uymak zorunda olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.. Yazılımı kullanmaktan,kopyalamaktan veya herhangi bir başka nedenden kaynaklanan her türlü hasar ya da kayıp, lisans anlaşması şartlarına tabidir ve ZTE İstanbul işbu nedenlerle hiçbir mali,hukuki veya cezai sorumluluk kabul etmemektedir.. ZTE, üçüncü kişiler tarafından yönetilen başka web sitelerine bazı bağlantılar ve/veya işaretçiler sunabilir.. Böylesi üçüncü kişi web sitelerine yapılmış olan bağlantılar, sizin kolaylığınız için ve yalnızca bilgi amaçlı verilmektedir. Bağlanılan web sitesindeki içerik ZTE İstanbul kontrolü altında değildir ve böyle bir web sitesine girdiğiniz takdirde bundan kaynaklanabilecek zarar ve riski tamamen kullanıcının kendisine aittir. ZTE İstanbul ve bağlı diğer şirketler 3. Kişi web sitesinden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir. ,ZTE İstanbul ve web sitesinin ve/veya web sayfalarının Üçüncü kişi web sitesine bağlantı sağlaması durumu , ZTE İstanbul ‘un bu siteye yetki verdiği ya da sponsor olduğu ya da bu üçüncü kişi ile bağlı şirket olduğu anlamına gelmez.

Garanti ve Feragat

Bu web sitesi ve site içeriği ve burada sunulan içeriği size yardımcı olmak için sunulmaktadır. ZTE İstanbul Web sitesini, web sayfalarını ve içeriğini kullanmanız sizin şahsi sorumluluğunuzda olup; bu kullanımınıza ait tüm sorumluluk ve risk size aittir. ZTE, Web sitesinin, web sayfalarının ya da içeriğinin sayfalarının kesintiye uğramayacağı ya da hatasız olacağına dair garanti vermez. Bu web sitesi, web sayfaları ya da içeriğinde yayınlanan bütün bilgiler, TİCARİ ELVERİŞLİLİK KONUSUNDA İMA EDİLEN GARANTİLER, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK YA DA İHLAL ETMEME GİBİ DURUMLAR DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, İSTER AÇIKÇA İSTER İMA YOLUYLA HİÇBİR TÜRLÜ GARANTİ OLMAKSIZIN “OLDUĞU GİBİ” verilmektedir. ZTE ZARAR İHTİMALİ KARŞISINDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA BİLE, BU SİTENİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN, DOLAYLI, , ÖZEL YA DA BAĞLI her ne nam altında olursa olsun hiçbir zarardan SORUMLU OLMAYACAKTIR.

Aktarılan Bilgiler

ZTE, web sitesi aracılığıyla ZTE İstanbul’a gizli bilgi ya da özel bilgi göndermenizi kesinlikle istemez,böyle bir durumla karşılaşırsanız şahsınız ya da 3. Kişilerle ilgili hiçbir bilgiyi göndermeyin ve derhal ZTE İstanbul ile iletişime geçin.. Ancak; kendiniz kendi iradenizle ZTE İstanbul ile herhangi bir bilgi ,belge,materyal vb doküman gönderirseniz işbu durumda bu web sitesinde yer alan ZTE Gizlilik Politikasına tabi olan bilgileri kullanması için ZTE’İstanbul’a yetki ve hak vermiş olduğunuzu kabul etmiş bulunmaktasınız. ZTE İstanbul’a materyalleri ya da bilgileri göndererek, ZTE’ İstanbul’a bu materyal ya da bilgileri kullanması, çoğaltması, uygulaması, değiştirmesi, sergilemesi, aktarması ve dağıtması için sınırsız, geri döndürülemez bir lisans vermiş olduğunuzu ve ZTE’ İstanbul’un herhangi bir amaç için sağladığınız fikir, kavram, teknik bilgi ya da teknikleri kullanmak konusunda serbest olduğunu kabul etmiş sayılacaksınız.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

ZTE İstanbul zarar verme ihtimalinden haberdar olsa bile, ne ZTE İstanbul ne de iştirakleri, direktörleri, acenteleri, çalışanları ya da diğer temsilciler bu web sitesi ya da bu web sitesinin kullanımı ya da kullanılamaması ya da bu web sitesinde verilen içeriğe güven ile bağlantılı olarak, kar ya da gelir kaybı, veri kaybı ve/veya iş kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan, dolaylı, özel, taksirle meydana gelen, bağlı, zararlardan yükümlü olmayacaktır.

Uygulanan Kanun ve Yargı

Bu Kullanım Şartları, yasalar ve menfaat çatışması ilkelerini etkilemeksizin, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilecek, yapılandırılacak ve yorumlanacaktır.

Ticari Marka

ZTE İstanbul,ZTE Corporation , ZTE Corporation tescilli ticari markasıdır. ZTE ürün isimleri ya da ZTE’nin ya ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır. Burada bahsedilen diğer ürün ve şirket isimleri, ilgili kişilerin ticari marka ya da ticari isimleri olabilir. Bu siteye erişiminiz, ZTE ya da ilgili üçüncü kişinin ön yazılı izni olmaksızın, sitede görünen markaları kullanmak konusunda ima ya da başka bir şekilde lisans ya da hak verdiği şeklinde yorumlanamaz.